Myślenice

Imprezy okolicznościowe

Komunie

W restauracji „Grzybek” w Stróży pod Myślenicami tworzymy wyjątkową atmosferę dla uroczystości komunii świętej. Nasza elegancka sala, starannie dobrana dekoracja oraz szeroki wybór dań gwarantują niezapomniane chwile podczas tego ważnego dnia. Nasza doświadczona obsługa zajmuje się każdym szczegółem, aby zapewnić pełen profesjonalizm i bezstresową organizację tego wyjątkowego wydarzenia.

Chrzciny

Restauracja Grzybek w Stróży koło Myślenic specjalizuje się w organizacji chrzcin. Zapewniamy elegancką przestrzeń, dekoracje oraz różnorodne menu, pozwalając rodzicom i gościom cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Obsługa zadba o każdy detal, aby uroczystość była perfekcyjnie zorganizowana.

imprezy okolicznościowe - chrzciny myślenice
wesele myślenice

Wesela

Restauracja „Grzybek” w Stróży pod Myślenicami to idealne miejsce do organizacji wesela. Oferujemy elegancką przestrzeń, dekoracje i różnorodne menu, aby uczynić ten dzień niezapomnianym. Nasza doświadczona obsługa zadba o każdy szczegół, zapewniając perfekcyjne przygotowanie i obsługę uroczystości weselnej.

Stypy

W restauracji „Grzybek” w Stróży pod Myślenicami jesteśmy gotowi zapewnić niezapomnianą atmosferę zarówno podczas uroczystości komunii świętej, jak i stypy. Nasza przestronna sala i starannie dobrane dekoracje stworzą odpowiednią aurę dla obu tych ważnych wydarzeń. Nasza doświadczona obsługa zadba o każdy detal, gwarantując profesjonalne przygotowanie i obsługę zarówno podczas komunii, jak i stypy, abyście mogli cieszyć się tymi wyjątkowymi momentami w pełni.
stypa w restauracji - myślenice
urodziny - restauracja grzybek myślenice, stróża

Urodziny, imieniny, rocznice

Restauracja „Grzybek” w podmyślenickiej Stróży to doskonałe miejsce do organizacji urodzin, imienin i rocznic – jednym słowem wszelkiego rodzaju jubileuszy. Nasza elegancka przestrzeń, starannie dobrane dekoracje, wyjątkowy ogród i różnorodne menu sprawią, że każdy jubileusz będzie niezapomniany. Nasza doświadczona obsługa zatroszczy się o każdy szczegół, zapewniając perfekcyjne przygotowanie i obsługę uroczystości, abyście mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Spotkania i imprezy firmowe

Restauracja „Grzybek” w Myślenicach to idealne miejsce do organizacji spotkań i imprez firmowych. Nasza elegancka przestrzeń, wysokiej jakości usługi gastronomiczne oraz doświadczona obsługa sprawią, że Wasza firma będzie mogła skupić się na celach biznesowych, a my zajmiemy się resztą. Zapewniamy profesjonalną obsługę, dostosowaną do potrzeb Waszej firmy, aby każde spotkanie było udane i przyczyniło się do osiągnięcia Waszych celów czy to biznesowych czy też integracyjnych.

wigilia firmowa - restauracja

Spotkania wigilijne

Zorganizuj kolejne spotkanie wigilijne w restauracji Grzybek gdzie profesjonalna obsługa, pyszne dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz świetne warunki lokalowe gwarantują doskonałą atmosferę i wyjątkowo udaną wigilię firmową w restauracji.

Scroll to Top